Konkurs "Zadbaj o ogród" - informacje!

Złotoryja - kwiaty, trawa
Złotoryja - kwiaty, trawa

Z powodu bardzo zimnego początku wiosny,  o kilka tygodni później ozdabiamy nasze balkony i ogródki pięknymi kwiatami. Z uwagi na to termin rozstrzygnięcia konkursu "Zadbaj o ogród- zdobądź nagrodę" zostaje przesunięty do 31 maja.

Konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem złotoryjan, ale kwiaty nie wyglądają jeszcze tak pięknie, jak byśmy tego o tej porze roku oczekiwali. W związku z tym, uwzględniając sugestie zainteresowanych, informujemy, że rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 31 maja.

Przypominamy, że posesje ocenią członkowie komisji w składzie: darczyńca-Paweł Maciejewski, radny Rady Miejskiej oraz pracownik Urzędu Miasta. Nagrodą za zajęcie I miejsca będzie 300 zł, drugiego 200zł, trzeciego 100zł. Te drobne kwoty pozwolą zapewne zwycięzcom na zakupienie kolejnych sadzonek i środków ochrony roślin.

Chętni do wzięcia udziału w rywalizacji proszeni są o zgłoszenie na adres e-mail maciejewskip77@tlen.pl do 28 maja bieżącego roku. Jeśli ktoś zgłosił już swój ogród lub balkon, nie musi tego robić po raz drugi.

Zachęcamy do udziału i życzymy powodzenia!To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.