III Bieg Mikołajów z Animusem

II Bieg Mikołajów Fot. Archiwum własne
II Bieg Mikołajów

Fundacja ”ANIMUS” dnia 26 listopada 2017 r. organizuje już po raz trzeci „Mikołajkowy Bieg z Fundacją ANIMUS” w Złotoryi. 

Z roku na rok przybywa biegaczy i wciąż rośnie ogromne zainteresowanie nordic walking dlatego Fundacja ANIMUS gorąco zaprasza na super bieganie oraz super chodzenie z kijami na najwyższym poziomie w Złotoryi dnia 26.11.2017 r. na boisku ORLIK wraz z boiskiem lekkoatletycznym przy ul. Wiosennej. Zawody podzielone będą na 4 kategorie: dzieci do lat 12, kobiety i mężczyźni oraz osoby z kijkami Nordic Walking, co oznacza, że szanse na zwycięstwo będą wyrównane. Warto zorganizować sobie wymyślny mikołajkowy strój, gdyż po biegu komisja wybierać będzie ten najlepszy, który zostanie nagrodzony. Bieg obok sprawienia sobie radości będzie miał wymiar charytatywny, bowiem zebrane środki będą przeznaczone na powstające Centrum Edukacji i Rozwoju dla Dzieci i Młodzieży, a zbiórka jest zarejestrowana przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji pod nr 2017/197/OR.

Jak co roku również i w tym dla wszystkich gości biegających i tych, którzy chcą miło i  w pięknej atmosferze spędzić niedzielę zapraszamy na spotkanie i zdjęcie ze Świętym Mikołajem i Śnieżynką, którzy będą rozdawać dla wszystkich słodycze – zapewnia Marta Marchaj-Kielar fundraiser Fundacji ”ANIMUS”.

Gwarantujemy super zabawę, nagrody za wygraną oraz satysfakcję z udzielonej pomocy dzieciom.


Fundacja Animus
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.