Elektronika i narkotyki

policja Fot. Archiwum własne
policja

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi, w wyniku czynności operacyjnych ustalili i zatrzymali 27-letniego mieszkańca gminy Złotoryja. Mężczyzna ten jest podejrzany o kradzież towaru ze sklepu, w którym pracował.

Zatrzymany 27-latek w ciągu ostatnich kilku miesięcy dokonał kradzieży towaru ze sklepu elektronicznego w Złotoryi, w którym był zatrudniony jako sprzedawca. Łupem mężczyzny padły m.in. telefon komórkowy, przenośne dyski, latarki czołowe i rowerowe oraz komplet oświetlenia rowerowego na łączną kwotę blisko 4 tysięcy złotych. Część skradzionego mienia został odzyskana przez policjantów.

Dodatkowo podczas wykonywanych czynności, funkcjonariusze ujawnili w kieszeni odzieży 27-latka woreczki z zawartością krystalicznej substancji. Badania wykazały, że była to pochodna amfetaminy.

Mężczyzna został zatrzymany i przetransportowany do policyjnego aresztu. Postawiono mu zarzuty kradzieży oraz posiadania środków odurzających. O jego dalm losie zadecyduje teraz sąd.

źródło: KPP Złotoryja
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.