Debata społeczna w Świerzawie

Świerzawa Fot. Kajetan Kukla
Świerzawa

4 grudnia br. o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Świerzawie przy ul. Jeleniogórskiej 58 odbędzie się debata społeczna poświęcona bezpieczeństwu na drogach miasta i gminy Świerzawa. Debata ma charakter otwarty, a jej organizatorem jest Komenda Powiatowa Policji w Złotoryi.

Uczestnicy spotkania wezmą udział w rozmowach dotyczących tych aspektów bezpieczeństwa mieszkańców, w szczególności w zakresie ruchu drogowego, które wymagają podjęcia działań prewencyjnych przez Policję a także inne podmioty odpowiedzialne za utrzymanie bezpieczeństwa na drogach gminnych, powiatowych i wojewódzkich.

Podczas debaty zostanie przedstawiona analiza stanu bezpieczeństwa na drogach powiatu złotoryjskiego oraz miasta i gminy Świerzawa oraz zagrożeń wskazywanych przez mieszkańców za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Spotkanie w gronie mieszkańców oraz przedstawicieli podmiotów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na drogach pozwoli na ustalenie, o jakich zagrożeniach należy rozmawiać w pierwszej kolejności oraz na określenie i zaplanowanie działań reaktywnych i zapobiegawczych odpowiadających na aktualne zagrożenia.

KPP Złotoryja
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.