Darczyńcy ANIMUSa na złoty medal!

Świąteczna Zbiórka Żywności z Fundacją ANIMUS
Świąteczna Zbiórka Żywności z Fundacją ANIMUS

W dniach 8-10 grudnia 2017 r. po raz kolejny Fundacja ANIMUS, przy wsparciu ZHP Złotoryja oraz Zespołu Szkół Miejskich NR 3 ze Złotoryi postanowiła wesprzeć bliźnich i obdarować ich zebranymi produktami żywnościowymi.

Dzięki otwartym sercom, szlachetnemu gestowi i chęci pomocy  akcja zakończyła się ogromnym sukcesem – mówi Kamila Krysiewicz z Fundacji ANIMUS. Na medal zasługują Wolontariusze, którzy podczas 3 dniowej zbiórki wytrwale zachęcali Klientów sklepów do udziału w zbiórce. Dzięki uprzejmości Państwa Haliny i Mirosława Zwierzyńskich i supermarketów Stokrotka,  Lidl i Netto w Złotoryi, a także dzięki ogromnym sercom Klientów odwiedzających w tych dniach sklepy udało się zebrać aż 1693, 87 kg żywności, co jest absolutnym REKORDEM! - cieszy się Kamila Krysiewicz z Fundacji ANIMUS. Z roku na rok dzięki najlepszym Darczyńcom Fundacji ANIMUS pobijamy rekordy.

Pomogliśmy 410 osobom, czyli o 100 osób więcej otrzymało paczki świąteczne w 2017 r. niż rok wcześniej – informuje Marta Marchaj-Kielar Fundator Fundacji ANIMUS. Najbardziej cieszymy się, że największa pomoc trafiła dzieci, bo aż do 270. W sumie było to 89 rodzin. Paczki świąteczne powędrowały do potrzebujących dzieci szczególnie z rodzin wielodzietnych, osób samotnych i z niepełnosprawnością.

To wszystko dzięki ogromnej ofiarności i pomocy Najlepszych Darczyńców oraz szlachetnych Wolontariuszy! Po stokroć dziękujemy za udział i pomoc w przygotowaniu akcji „Świąteczna Zbiórka Żywności z Fundacją ANIMUS”, wolontariuszom i pedagogom z Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Złotoryi, a także Pani Ewie Miarze - Komendantce Związku Harcerstwa Polskiego w Złotoryi wraz z harcerzami, kierownikom i pracownikom supermarketów. Zbiórka to jak dotąd nasz ANIMUSowy rekord i ogromny sukces! - potwierdza Marta Marchaj-Kielar z Fundacji ANIMUS. Dziękujemy, że czynicie niemożliwe możliwym!

Prosimy także o przekazanie 1% podatku na Centrum Edukacji i Rozwoju dla Dzieci i Młodzieży, które stanowi nasz ANIMUSowy priorytet w 2018 r., nr KRS 0000315596. Można również wpłacać pieniądze na konto z dopiskiem : CENTRUM Bank: PKO BP SA I Oddział Złotoryja Numer Rachunku: 87 1020 3017 0000 2102 0211 9964.

Fundacja Animus
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.