ANIMUSowe Mikołaje w Złotoryjskim Rynku

II Bieg Mikołajów Fot. Archiwum własne
II Bieg Mikołajów

Dnia 26.11. 2016 r. Fundacja ANIMUS zorganizowała już II Mikołajkowy Bieg, który był świetną okazją by dobrze się bawiąc, pomagać.

Łącznie w Biegu wystartowały 33 osoby, a kwota jaką uzbierała Fundacja dzięki ludziom obecnym i chętnym w niesieniu pomocy wynosi 1.164,42 zł. W całości zostanie ona przekazana na otwarcie i prowadzenie Centrum Edukacji i Rozwoju dla Dzieci i Młodzieży, które stanowi jeden z priorytetów Fundacji. II Mikołajkowy Bieg był wspaniałą okazją by spędzić czas na świeżym powietrzu pomimo niezbyt wysokiej temperatury, w gronie osób bliskich, posiadających podobne zamiłowania.

Oprócz uczestnictwa w Biegu, przybyli na wydarzenie mogli zrobić sobie zdjęcie z ANIMUSowym Mikołajem, który wraz ze Śnieżynką roznosił upominki dla tych najmłodszych. Ponadto rozstrzygnięty został konkurs na najlepszy strój mikołajkowy oraz konkurs plastyczny pt. „Animusowy Mikołaj Oczami Dziecka- zwycięzcom gratulujemy :-) Bieg miał charakter imprezy sportowej aczkolwiek głównym założeniem członków Fundacji była świetna zabawa pełna energii oraz zjednoczenie osób dobrego serca, by pomóc podopiecznym Fundacji ANIMUS. Wszystkim uczestnikom Biegu, jak i wolontariuszom z całego naszego ANIMUSowego serca DZIĘKUJEMY! Jesteście WIELCY a Wasza pomoc nieoceniona! Dziękujemy, że czynicie niemożliwe możliwym.

Więcej zdjęć

 

Justyna Durys
Fundacja Animus

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.