ANIMUSowe Mikołaje na boisku lekkoatletycznym

III Bieg Mikołajów z Animusem
III Bieg Mikołajów z Animusem

W niedzielny poranek, dnia 26.11. 2017 r. Fundacja ANIMUS zorganizowała już III Mikołajkowy Bieg, który był świetną okazją by dobrze się bawiąc, pomagać.

W biegu wystartowało około 40 uczestników w tym pierwszy raz aż blisko 30 dzieci. Kwota zebrana podczas Mikołajkowego Biegu w całości zostanie przekazana na funkcjonowanie oraz wyposażenie Centrum Edukacji i Rozwoju dla Dzieci i Młodzieży, które jest głównym celem Fundacji.

III Mikołajkowy Bieg był wspaniałą okazją by spędzić aktywnie czas w gronie osób bliskich, posiadających podobne zamiłowania. Zwycięzcą w głównym biegu został Rafał BARDZIŃSKI, najszybszym biegaczem pośród dzieci był  Michał Olejniczak, a rzutem na taśmę w kategorii Nordic Walking zwyciężyła Małgorzata Szurlej.  Oprócz uczestnictwa w Biegu, przybyli na wydarzenie mogli spotkać się z ANIMUSowym Mikołajem, który wraz ze Śnieżynką częstował wspaniałymi słodyczami. W czasie imprezy rozstrzygnięty został konkurs na najlepszy strój mikołajkowy, w którym brała udział dwójka dzieci, a zwycięzcą jednogłośnie została trzyletnia mikołajka Laura.  Bieg miał charakter imprezy sportowej aczkolwiek głównym założeniem członków Fundacji była świetna zabawa pełna energii oraz zjednoczenie osób dobrego serca, by pomóc podopiecznym Fundacji ANIMUS.Fundacja Animus
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.