Andrzej Kocyła znowu pokazał moc!

Kocyła Andrzej Fot. Archiwum własne
Kocyła Andrzej

Andrzej Kocyła po raz kolejny obronił tytuł Mistrza Europy Służb Mundurowych w wyciskaniu sztangi leżąc bez koszulek specjalistycznych!

Na European Police and Fire Games 2016 w Huelwie, policjant ze Złotoryi, startował w kategorii do 110 kg. Nie pozostawił złudzeń swoim rywalom i z wynikiem 230 kg okazał się bezkonkurencyjny.

Dumnych ze swojego mistrza jest wielu mieszkańców Złotoryi. Na profilu społecznościowym Andrzeja pojawiła się w ciągu kilku godzin setka polubień. Tak jest za każdym razem kiedy rywale ogląda plecy policjanta Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. 

- Bardzo chciałbym podziękować wszystkim osobom, firmom, które wsparły mój wyjazd ma zawody mundurowe, bez waszej pomocy nie mógłbym napewno wystartować i by mnie tam nie było. - mówi złotoryjski bohater. 

Pozostaje mieć nadzieję, że polska policja w siłaczu ze Złotoryi, odkryje szansę na świetną kampanie wizerunkową. Andrzej to nie tylko policjant, sportowiec, radny (przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej), ale co najważniejsze idol wielu złotoryjskich nastolatków. Złotoryjska młodzież, zreszona w Stowarzyszeniu Wilkołak, regularnie trenuje pod jego okiem z myślą aby w przyszłości dorównać swojemu idolowi. Warto podkreślić, że osoby skupione wokół Wilkołaka nie tylko mogą pochwalić się siłą, ale także są to młodzi ludzie, o których zachowanie Andrzej może być spokojny. Wielu z nich udziela się społecznie również w innych złotoryjskich organizacjach pozarządowych. Dla Andrzeja ważne jest aby jego podopieczni nie odpuszczali nauki.

Andrzejowi pozostają gratulacje i życzenie abyśmy usłyszeli o nim niedługo jako sportowcu, który wychował swojego godnego następcę!

NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE ANDRZEJA KOCYŁY

- Mistrz Świata Służb Mundowych w wyciskaniu sztangi leżąc bez koszulek specjalistycznych (4-krotny)
- Mistrz Europy w wyciskaniu sztangi leżąc bez koszulek specjalistycznych (2-krotny)
- Mistrz Polski w wyciskaniu sztangi leżąc bez koszulek specjalistycznych (13-krotny)

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.