Zlot fanów Ewy Farnej w Lubinie

Zlot fanów Ewy Farny
Zlot fanów Ewy Farny

W roku 2017 mija 10 lat od  debiutu Ewy  na polskiej scenie muzycznej.W ramach tego Jubileuszu odbędzie się niesamowite wydarzenie do Hali Widowiskowo – Sportowej w Lubinie już 30 września 2017 r.

10 lat na scenie to jest taki fajny moment, który chcę świętować z fanami – mówi Ewa Farna. Nie chcę świętować sama, dlatego zaprosiłam na ten wyjątkowy koncert swoich gości. – dodaje. – A będą nimi Ewelina Lisowska oraz Kaen.

Podczas koncertu Ewa zabierze publiczność do swojego muzycznego świata, z pewnością nie zabraknie takich przebojów jak: „Bez łez”, „Cicho”,  „Na ostrzu”, „Znak”, „Wszystko albo nic”, „Ewakuacja” czy najnowszego hitu „Bumerang". Fani będą mogli cieszyć się jej doskonałym mocnym głosem, charyzmą i niesamowitą muzyczną wrażliwością.

Ewa Farna jest uznaną artystką w Polsce i w Czechach, a jej piosenki towarzyszą nam już od 10 lat. W swoim dorobku artystycznym ma 9 albumów z czego 4 są czeskojęzyczne. Zdobyła ponad 40 muzycznych nagród, a w dorobku ma kilkanaście platynowych przebojów.

Ponadto tego dnia w godzinach popołudniowych odbędzie się VI Międzynarodowy zlot fanów artystki, który co roku cieszy się ogromną popularnością! W takim połączeniu, jubileusz 10 lecia kariery artystycznej i zlot fanów z pewnością będzie niezapomniany i wyjątkowy!

Bilety można nabyć:
  • - w kasach Hali RCS
  • - w sieci sklepów Empik, Saturn oraz Media Markt
  • - www.ticketpro.pl
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.