Zlot fanów Ewy Farnej 2017 - w Lubinie

Zlot fanów Ewy Farny
Zlot fanów Ewy Farny
To będzie wyjątkowe wydarzenie. Ewa Farna jest jedną z nielicznych artystek w Polsce, która swoich fanów traktuje jak przyjaciół. Zawsze znajdzie czas na rozmowę i autografy. Tak będzie też w Lubinie. Już w najbliższy weekend właśnie w Lubinie odbędzie się wielki zlot fanów artystki, a później jubileuszowy koncert w hali, podczas którego razem z Ewą zaśpiewa KaeN i Ewelina Lisowska.


Do tej pory fani Ewy Farnej spotykali się co roku w Złotoryi. Tym razem szósty już zlot fanów artystki połączono z koncertem z okazji 10-lecia jej pracy artystycznej, który 30 września o godzinie 19 odbędzie się w hali RCS.

– Zlot zaczynamy już o godzinie 11.30 w hali przy ul. Komisji Edukacji Narodowej 17B. Na pewno będzie nas kilkaset, a może i więcej – opowiada Bartosz Łoś, organizator zlotu. – Zachęcamy wszystkich, by się do nas przyłączyli. Nie trzeba należeć do fanklubu Ewy. Zresztą fanem można zostać w każdym momencie – śmieje się organizator.

Jakie atrakcje czekają na uczestników zlotu? – Atrakcją przede wszystkim będzie obecność Ewy. Przez kilka godzin będzie dla nas dostępna. Będą rozmowy, konkursy i inne niespodzianki. Fani z pewnością będą też chcieli zapytać Ewę o jej ślub, bo przecież właśnie się pochwaliła, że kilka dni temu wyszła za mąż – mówi Bartosz Łoś.

O godzinie 19 w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Odrodzenia rozpocznie się koncert Ewy Farnej, połączony z jej jubileuszem pracy artystycznej w Polsce. Fani, którzy chcą wziąć w nim udział, powinni się spieszyć. Biletów jest już coraz mniej, dużą pulę od razu zarezerwował właśnie fanklub artystki.

Razem z Ewą Farną na scenie w hali RCS wystąpią też jej goście, czyli Ewelina Lisowska i KaeN.

– 10 lat na scenie to jest taki fajny moment, który chcę świętować z fanami – mówi Ewa Farna. – Nie chcę świętować sama, dlatego zaprosiłam na ten wyjątkowy koncert swoich gości. Podczas koncertu Ewa zabierze publiczność do swojego muzycznego świata, z pewnością nie zabraknie takich przebojów jak: „Bez łez”, „Cicho”, „Na ostrzu”, „Znak”, „Wszystko albo nic”, „Ewakuacja” czy najnowszego hitu „Bumerang”. Fani będą mogli cieszyć się jej doskonałym mocnym głosem, charyzmą i niesamowitą muzyczną wrażliwością.

Bilety do nabycia: w kasach hali RCS, w sieci sklepów Empik, Saturn oraz Media Markt oraz www.ticketpro.pl .

źródło: lubin.pl
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.