Nowa restauracja w Letia Business Center

Letia Buisness Center Legnica
Letia Buisness Center Legnica

Restauracja należąca do Eurest Poland Sp. z o.o. , wchodzącej w skład międzynarodowej Grupy Compass, pierwszych gości zaprosi  po świętach 23 kwietniu. Będzie świadczyć usługi cateringowe dla uczestników licznych szkoleń organizowanych w Letia Business Center, najemców centrum biznesu oraz mieszkańców miasta i legnickich firm.

Eurest Poland Sp. z o.o. jest jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm cateringowych w Polsce. Należy do Compass Group, największej międzynarodowej firmy świadczącej usługi żywienia i serwisy wspierające, lidera w zakresie usług żywieniowych w Polsce. Firma ma ogromne doświadczenie w organizacji i prowadzeniu restauracji pracowniczych. Od 1993 roku wydaje codziennie w naszym kraju ponad 20 000 obiadów, prowadzi 100 restauracji i stołówek oraz zatrudnia około 1000 osób

W Letia Business Center restauracja o powierzchni kilkuset metrów, będzie działać od rana do popołudnia, w godzinach od 8.00 do 16.00 zapraszając na śniadania, kanapki, kawę z deserami i obiady. - W zróżnicowanym i dostosowanym do różnych upodobań kulinarnych menu znajdą się dania tradycyjne, ale również wegetariańskie, sałatki i dania fitness oraz dania kuchni międzynarodowych – informuje Anna Sabala, dyrektor ds. Sprzedaży sieci Eurest Poland Sp. z o.o. . -

Miłośników sztuki kulinarnej ucieszy zapewne informacja o naszych pokazach live cooking czyli gotowania i przyrządzania potraw na żywo oraz dni kuchni tematycznych. Restauracja będzie także przyjmowała zamówienia na imprezy indywidulane i firmowe, a stali Klienci mogą liczyć na rabaty i atrakcyjne programy lojalnościowe.  Przez ponad 20 lat obecności na polskim rynku wypracowaliśmy rozwiązania, dzięki którym zapewniamy Klientom efektywne systemy usprawniające obsługę konsumentów i klientów, doradztwo w przygotowaniu zaplecza kuchni i sali jadalnej, różnorodne menu oraz warsztaty kulinarne i porady dietetyczne – dodaje Anna Sabala.

Eurest Poland Sp. z o.o. prowadzi restauracje w obiektach biurowych i przemysłowych, zapewnia żywienie pracowników, posiłków profilaktycznych, obsługę cateringową spotkań biznesowych oraz imprez firmowych oraz usługi wspierające: sprzątanie, prowadzenie recepcji i dostarczanie produktów do kuchenek biurowych.

Eurest Poland Sp. z o.o. to kolejny wielkopowierzchniowy najemca Letia Business Center.  - Misją Legnickiego Parku Technologicznego jest kreowanie konkurencyjnej i innowacyjnej gospodarki regionu, poprzez tworzenie korzystnych warunków dla rozwoju przedsiębiorczości. Pozyskujemy inwestorów i tworzymy nowe miejsca pracy, ale przede wszystkim wspieramy rozwój przedsiębiorczości. Współpracujemy z najlepszymi firmami, które swoją ofertą wzbogacają nasz rynek. Takim nowoczesnym przedsiębiorstwem jest Eurest, które otwierając w Letia Business Center swoją kolejną restaurację, nie tylko tworzy nowe miejsca pracy, ale wyznacza nowe standardy – podkreśla Piotr Urbaniak, wiceprezes Legnickiego Parku Technologicznego.

Letia Business Center to jedyne w Legnicy centrum konferencyjno - biurowe  klasy A o powierzchni 8 000 m 2 z dobrze rozbudowaną infrastrukturą oraz nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Jest jedną z inwestycji Legnickiego Parku Technologicznego, która w postała w miejscu dawnego Szpitala Miejskiego. Wartość inwestycji  wyniosła 36 mln zł z czego 11 mln pozyskano z funduszy europejskich. Obecnie Letia Business Center jest prężnie działającym ośrodkiem promocji biznesu, prowadzenia szkoleń i konferencji, działalności firm z obszaru doradztwa oraz centrum wdrażania innowacyjnych rozwiązań dla przedsiębiorstw. W ciągu półtorarocznej działalności LBC była miejscem ponad 200 wydarzeń,  w których wzięło udział ponad 6 tysięcy osób. 

Eurest Poland Sp. z o.o.  należy do międzynarodowej Grupy Compass, działającej od 1941 roku na wszystkich kontynentach. Grupa zatrudnia 500 tysięcy ludzi w 50 krajach. Rocznie, w 50 000 punktach gastronomicznych serwuje około 4 miliardów dań.

Od 23 kwietnia sieć zaprasza do pierwszej w Legnicy, nowej restauracji zlokalizowanej w Letia Business Center.  Jest to idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie smaczne i różnorodne posiłki oraz szybkie śniadanie w formie kanapki czy sałatki. W menu dostępne będą dania tradycyjne, wegetariańskie, dania fitness oraz propozycje kuchni międzynarodowych.

W dniu otwarcia serdecznie zapraszamy na poranną kawę i deser gratis, a w porze lunchu na zupę również gratis!

Magdalena Monteiro, Menadżer ds. Marketingu i RozwojuLetia Business Center, m.monteiro@kghm.letia.pl

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.