Krajowa Administracja Skarbowa od 1 marca

KAS
KAS

Utworzenie Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) to reforma dotychczasowych struktur administracji podatkowej, Służby Celnej i kontroli skarbowej.

Szef KAS Marian Banaś  w informacji prasowej pisze:

1 marca rozpocznie funkcjonowanie Krajowa Administracja Skarbowa. Jest ona połączeniem administracji podatkowej, Służby Celnej oraz kontroli skarbowej. Dążymy do ciągłej poprawy jakości obsługi naszych interesariuszy podatników i przedsiębiorców. Uznaliśmy, że połączenie tych trzech administracji pozwoli na lepsze wykorzystanie ich możliwości przynosząc korzyści, zarówno z punktu widzenia podatników, jak również naszego budżetu. Wszystkie urzędy będą respektować zasady, które przewiduje Konstytucja Biznesu Przedsiębiorcy otrzymają przyjazną interpretację przepisów, a do kontaktu z urzędem skarbowym będą zobowiązani tylko w niezbędnych przypadkach i w taki sposób, aby nie zakłócać prowadzonej działalności gospodarczej.


Wdrażając Krajową Administrację Skarbową szczególnie dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych podatników. Bez zmian pozostaną:
  • Urzędy Skarbowe ich siedziby oraz zasięg terytorialny
  • Numery rachunków bankowych
  • Zasady rozliczania podatków P1T, CIT, od spadku i darowizn i od czynności cywilno-prawnych
  • Obsługa w wyspecjalizowanych Urzędach Skarbowych
  • Numery telefonów infolinii podatkowej i celnej.

Więcej informacji na www.kas.gov.pl, tel. 801 055 055, 22 330 03 30

Informacja prasowa KAS
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.