Czy to możliwe?

internet
internet

Badania amerykańskich naukowców dowodzą, że w ostatnich latach znacznie wzrosła liczba samobójstw wśród nastolatków. Naukowcy powiązali te dane z faktem coraz większej popularności mediów społecznościowych.

Amerykańscy naukowcy twierdzą, że samobójstwa nastolatków są często powiązane z cyberprzemocą oraz z przeglądaniem postów na Facebooku czy Instagramie, pokazujących "perfekcyjne" życie innych użytkowników, którym nastolatkowie nie są w stanie dorównać. To już nie pierwszy raport, który wskazuje na ogromne niebezpieczeństwo wynikające z korzystania z internetu przez dzieci.

Co robić , skoro zgodnie z danymi, na które powołują się autorzy raportu , liczba nastolatków korzystających z urządzeń elektronicznych przez co najmniej 5 godzin dziennie wzrosła z 8 proc. w roku 2009 do 19 proc. w 2015 i stale rośnie.

Jak spowodować, by dzieci bezpiecznie korzystały z internetu?Jak dowodzą badania bardzo wiele zależy od rodziców. To oni powinni kontrolować swoje pociechy i ograniczać ilość czasu spędzanego przed komputerem, tabletem, telefonem.....

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.