Radny miejski pomaga mieszkańcom gminy wiejskiej!

dom dziecka
dom dziecka

Radny Maciejewski znany jest z tego , że stara się pomóc wszystkim, którzy się o tę pomoc zwracają. Angażuje swój czas, puka do różnych drzwi i przeznacza kolejne diety na wsparcie dla potrzebujących.

Znów pewnie pojawią się komentarze typu:

Jak chce pomagać, niech pomaga, ale po co o tym pisać?

A dlaczego nie? Nie można promować pozytywnych przykładów i dobrych praktyk? My chętnie napiszemy o każdym, kto stara się bezinteresownie pomagać innym. Prosimy tylko o informacje. Przyjdziemy, przeprowadzimy wywiad, nagramy filmik- wszystko charytatywnie i z wielkim szacunkiem dla rozmówcy.

Tym razem do radnego miejskiego zwrócili się mieszkańcy Gminy Wiejskiej Złotoryja. Poprosili o pomoc w  o pomoc w wyposażeniu placu zabaw przy domu dziecka w Wilkowie. Mieszkańcy swoją prośbę argumentowali tym, że poza jedną huśtawką i  niezbyt funkcjonalną piaskownicą tak naprawdę nic nie ma. Dzieci, żeby mogły się pobawić,  muszą chodzić na plac wiejski, którego stan i wyposażenie pozostawia wiele do życzenia.

Wtedy radny Maciejewski poprosił nas o opublikowanie tego artykułu i zaproponował, żebyśmy poszerzyli akcję,  podając numer konta i poprosili wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc w  zbieraniu jakiś funduszy na wyposażenie placu zabaw. Zbiórkę zapoczątkował radny, wpłacając 1000 zł.

Cała akcja rozpocznie się 1 lipca i będzie trwać do 7 lipca.  Poniżej jest numer konta, na który można wpłacać pieniądze.

66 1090 2095 0000 0001 3063 1463

W imieniu dzieci i wychowawców Domu Dziecka bardzo prosimy o pomoc.

Pod koniec rozmowy zapytałam radnego dlaczego zainteresował się tematem  i zdecydował się zorganizować zbiórkę.

Szkoda mi tych dzieciaków. Zastanawiam się,  ile z nich osiągnie w życiu sukces?  Dzieci, które mają rodziców i swoje domy- nigdy ich nie zrozumieją - to dwa światy. Powiem tak chcę to zrobić - uda się coś dla nich kupić, to będzie super. Jeśli nie- trudno. Trzeba próbować.

Wpłacać można też poprzez portal pomagam.pl . Link do zbiórki.tekst

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.