Zaproszenie na konsultacje społeczne

Markiewicz Agnieszka Fot. Archiwum własne
Markiewicz Agnieszka

Wczoraj na swoim fanpage’u na Facebooku Agnieszka Markiewicz, która  w najbliższych wyborach zamierza kandydować na Burmistrza Złotoryi, zaprosiła wszystkich mieszkańców na konsultacje społeczne związane z rozwojem Złotoryi w latach 2018-2023.

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 17 lipca, o godz. 18:00 w sali baletowej w ZOK (wejście główne od sali kinowej). Wstęp jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych rozwojem i przyszłością miasta.

„Będziemy rozmawiać o tym, czego nam brakuje, czego potrzebujemy i co zrobić, by stworzyć więcej szans i możliwości do rozwoju polskiej stolicy złota. Wstęp na spotkanie jest całkowicie otwarty, gorąco liczę na to, że pojawią się na nim wszyscy, którym leży na sercu dobro naszego miasta. Porozmawiajmy i poznajmy się. Bez względu na różnice, poglądy, różne perspektywy - gorąco wierzę w to, że zawsze łączy nas troska o naszą Złotoryję”, napisała Agnieszka Markiewicz, kierując zaproszenie na spotkanie do wszystkich mieszkańców naszego miasta.

- To dla mnie bardzo ważne, żeby otwarcie rozmawiać ze złotoryjanami, poznawać nowe perspektywy mieszkańców i mieć świadomość wszystkich problemów – mówi Agnieszka Markiewicz w rozmowie ze Zlotoryjanie.pl. Chcę budować porozumienie i pełen szacunku dla wszystkich stron dialog w naszym mieście. Z doświadczenia wiem, że w internecie można napisać wszystko, ale kiedy ludzie spotykają się osobiście i rozmawiają o swoich potrzebach, pomysłach – dużo łatwiej znaleźć wspólny język, zbudować dobrą, życzliwą atmosferę i przede wszystkim – dojść do konstruktywnych wniosków. Na tym przede wszystkim mi zależy. Porozmawiajmy o Złotoryi takiej, której my jako mieszkańcy byśmy sobie życzyli – dodaje Markiewicz.

 

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.