Struś Elżbieta - kandydatka na radną w okręgu 12

Struś Elżbieta
Struś Elżbieta

Elżbieta Struś kandyduje z KWW Barbara Zwierzyńska Działajmy Razem, z okręgu nr 12: ulica Hoża, Krakowska, Kujawska, Lubelska, Lubuska, Łęczycka, Małopolska, Mazowiecka, Pomorska, Sandomierska, Sieradzka, Śląska, Świętokrzyska, Warmińska.

Elżbieta Struś ma 45 lat, od urodzenia mieszka w Złotoryi. Ukończyła studia teologiczne i od ponad 20 lat pracuje z dziećmi jako katechetka. Współpracuje także ze świetlicą terapeutyczną, współprowadzi scholę parafialną, angażuje się w wiele działań społecznych i charytatywnych. 

Barbara Zwierzyńska o kandydatce: Spotkałyśmy się kilka lat temu w szkole, gdzie Ela dała się poznać jako świetna organizatorka zajęć dodatkowych i wyjazdów dla dzieciaków. Szybko nawiązałyśmy bardzo dobrą współpracę przy akcjach charytatywnych. Ela imponuje skutecznością, pracowitością i zaangażowaniem w to co robi.. 

Kandydatka o sobie: Przez lata pracy w szkole, którą wykonuję z pasją, staram się przyczynić do integracji społeczności dzieci i rodziców, promując wartości rodzinne. Uważam, że rodzina jest najwyższym dobrem. Jako kandydat do rady miejskiej chciałbym realizować wizję Złotoryi jako miasta, w którym warto żyć, założyć rodzinę, wychowywać dzieci, rozwijać się, miasta do którego warto wracać.

źródło: KWW Barbara Zwierzyńska Działajmy razem

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.