Ostatnie spotkanie przedwyborcze kandydatki na burmistrza!

Markiewicz Agnieszka Fot. Archiwum własne
Markiewicz Agnieszka

Dziś w sali przy alei Miłej odbyło się ostatnie spotkanie przed I turą wyborów samorządowych 2018.

Piszemy przed pierwszą, bo tak jak przeważająca część złotoryjan, mamy pewność, że druga tura nas nie ominie. Z rozmów z mieszkańcami wynika, że szanse pani Markiewicz, pani Zwierzyńskiej i pana Żurawskiego są dosyć wyrównane i mało prawdopodobne jest, aby któryś z kandydatów zdobył ponad 50% w pierwszym podejściu.

Na spotkaniu pani Agnieszka mówiła sporo o działaniach drużyny PiS podczas kampanii wyborczej.Powtórzyła także kolejny raz program , który zaproponowała wyborcom i podkreśliła, że dzięki silnej pozycji ugrupowania, z którego się wywodzi, będą spore szanse na realizację tych zmierzeń. Za  jedno z najważniejszych uznała program "Mieszkanie plus". Uspokoiła również złotoryjan, że basen w Złotoryi będzie wraz kompleksem do rehabilitacji  i że znajdą się na ten cel odpowiednie środki.

Godnym podkreślenia jest fakt, że nie krytykowała poprzednich włodarzy i nie odnosiła się w negatywny sposób do swoich konkurentów.

Jak mówi popularny slogan - "wyborca jest nieprzewidywalny", więc wszystko może się zdarzyć. Po raz ostatni życzymy wszystkim, którzy 21 października pójdą do urn , aby wybrali jak najlepiej dla miasta i jego mieszkańców. Aby nie kierowali się uprzedzeniami i głosowali na "człowieka", bo jak pokazuje doświadczenie, jeśli włodarz nie potrafi dogadać się ludźmi, niewiele zdziała... .

podsumowanie kampanii PIS

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.