Okręglicki Paweł - kandydat na radnego w okręgu nr 15

Paweł Okręglicki Fot. Archiwum własne
Paweł Okręglicki

Swój start w wyborach do Rady Miejskiej  ogłosił na swoim profilu fejsbukowym Paweł Okręglicki. Kandydat jest niezależny, utworzył własny komitet KWW Paweł Okręglicki.

Jestem bardzo zaszczycony, że mogę po raz kolejny Państwa poinformować o tym, że zamierzam ubiegać się w tegorocznych wyborach samorządowych o mandat radnego Rady Miejskiej z terenu ulic : Letnia, Jesienna i Zimowa. Obecnie dzięki Państwa zaufaniu i głosom pełnię funkcję wiceprzewodniczacego Rady Powiatu Złotoryjskiego oraz wiceprzewodniczącego Komisji Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej i Sportu. W poprzedniej kadencji przewodniczyłem Komisji Rewizyjnej oraz czasowo Komisji Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej i Sportu. Jako złotoryjanin urodzony, wychowany, wykształcony i pracujący w naszym pięknym mieście, chciałbym Państwa prosić o poparcie dla mojej kandydatury.

Urodziłem się 29 września 1970 roku w Złotoryi, tutaj chodziłem do żłobka, przedszkola, szkoły podstawowej i szkoły średniej. Po zdaniu egzaminu maturalnego ukończyłem Studium Nauczycielskie w Jeleniej Górze, a następnie Uniwersytet Wrocławski na Wydziale Nauk Społecznych. Od zawsze pracowałem zawodowo i społecznie na terenie ziemi złotoryjskiej .

Dzięki Państwa poparciu - za które jeszcze raz serdecznie dziękuję - w kadencjach 2010-2014 i 2014-2018 wielokrotnie pomagałem złotoryjanom i mieszkańcom z terenu powiatu w rozwiązywaniu ich codziennych problemów.

Jako kandydat bezpartyjny i niezależny pragnąłbym przyczynić się do zahamowania odpływu młodych ludzi z naszego miasta poprzez stworzenie im - tu na miejscu - warunków do godnej pracy ,życia i wypoczynku. Uważam,że jak najszybciej gmina miejska powinna wyremontować złotoryjski basen oraz systematycznie oddawać do użytku nowe lub wyremontowane mieszkania komunalne, a przede wszystkim władze miasta powinny z uwagą wsłuchiwać się w potrzeby i oczekiwania swoich mieszkańców.
Gorąco zachęcam wszystkich Państwa do udziału w październikowych wyborach.

z wyrazami szacunku Paweł Okręglicki

źródło : https://www.facebook.com/pawelokreglicki

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.