Janic Małgorzata - kandydatka na radną w okręgu nr 10

Janic Małgorzata
Janic Małgorzata

Małgorzata Janic startuje do Rady Miejskiej z okręgu nr 10, z komitetu KWW Małgorzata Janic.

Nazywam się Małgorzata Janic. Od 30 lat pracuję jako pielęgniarka rodzinna. Jestem zamężna. Mąż Mirosław prowadzi od wielu lat w Złotoryi, niewielką firmę informatyczną Fest Komputer. Mam dwie dorosłe córki. Starsza, Katarzyna,  mieszka i pracuje w Anglii jako tłumacz, młodsza  Anna jest  tegoroczną  absolwentką Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu  

Jestem bezpartyjna, a przede wszystkim niezależna.Jestem rzeczywiście związana z okręgiem, z którego startuję.Chciałabym, aby Złotoryja była miastem na jakie zasługują jej mieszkańcy - tętniącym życiem, zadbanym, do którego chętnie przyjeżdżają turyści i nasze dorosłe dzieci.

Kandyduję do Rady Miejskiej w Złotoryi z okręgu nr 10 (11 Listopada, Generała Sosabowskiego, Jerzmanicka, Kwiatowa, Plac Zacisze, Różana, Wojska Polskiego). Jako pielęgniarka rodzinna na co dzień spotykam się z problemami trapiącymi mieszkańców. Dzięki temu będę mogła przedstawiać władzom konkretne problemy do rozwiązania. Już dzisiaj wiem, że warto zająć się takimi sprawami jak: bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych (ul. Wojska Polskiego) czy  też zapewnienie lepszej opieki medycznej dla mieszkańców .

Zapewniam, że będę aktywnym radnym spełniającym swoje obowiązki z pełnym oddaniem. Liczę na państwa zaufanie i  oddany na mnie głos.

Zapraszam na wybory 21 października.

Małgorzata Janic

Autorem zdjęcia w tle jest  pan Kajetan Kukla - dziękuję bardzo. 

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.