Iwona Miras - kandydatka na radną w okręgu 2

Miras Iwona
Miras Iwona

Iwona Miras  kandyduje na z KWW Barbara Zwierzyńska Działajmy Razem w okręgu 2 (Chojnowska,3 Maja, Dworcowa, Grunwaldzka, Kamienna, Łąkowa, Nowowiejska, Piastowa, Rzeczna, Stawowa, Zagrodzieńska) 


Iwona Miras jest liderką walki o chodnik i bezpieczeństwo ulicy Grunwaldzkiej. Z wykształcenia jest dziennikarzem, z zawodu policjantem. Znana jest ze swojej stanowczości i zdecydowania. 

Zależy mi na tym,aby ulice leżące na obrzeżach naszego miasta wróciły do ,,łask". Mieszkam na tak zwanym Zakaczawiu. Jest to od lat zaniedbywana część naszego miasta. Moją ambicją jest sprawić byśmy mieszkali w godnych warunkach i czuli się tutaj bezpiecznie, a otoczenie zachęcało do osiedlania się młodych ludzi. Chcę żeby stanowiło integralną część miasta, a nie zaniedbywany i zapomniany przez Samorząd rejon. Dlatego założyłam i prowadzę stronę Złotoryjskie Zakaczawie, na której zwracam uwagę na problemy mojej okolicy. Chcę reprezentować wszystkich mieszkańców i wraz z nimi decydować o tym,co dla nas najlepsze. Myślę, że dosyć już nasłuchaliśmy się, że "się nie da" z powodu zarządu drogi, chodnika, gruntu. Myślę że dobry samorząd potrafi porozumieć się i z województwem i z koleją i skutecznie rozwiązywać problemy. Wspólnie z Państwem chcę nadrobić stracone lata traktowania naszej dzielnicy po macoszemu.

źródło: KWW Barbara Zwierzyńska Działajmy Razem

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.