H jak humoru poczucie

Żurawski Ireneusz
Żurawski Ireneusz

Taki tytuł ma piąty z serii krótkich filmików kandydata na burmistrza Ireneusza Żurawskiego.

O pierwszym  odcinku F jak fakty pisaliśmy tutaj. W kolejnych nie doczekaliśmy się zapowiadanej wizji rozwoju Złotoryi, ale do ciszy wyborczej zostało jeszcze trochę dni. 

Spoty z tego tygodnia opowiadają o samym kandydacie. Poniżej kwestie, które wypowiada w kolejnych odcinkach:

2. W jak wąsy

Od młodych lat zawsze miałem wąsy. Trudno by mi było z nich zrezygnować. Chociaż nigdy nie mówię nigdy.

3. K jak kandydat
Kandydat na burmistrza? Tak to ja.

4. I jak Ireneusz
Lubię moje imię. Kiedyś nawet sprawdzałem co ono znaczy. I wychodzi z greki, że spokojny, pokojowy. Spokojny to może nie do końca bo lubię działać i być w ciągłym ruchu. Pokojowy? W sumie to taki jestem na co dzień. Szukam porozumienia, rozwiązań. Wszędzie tam, gdzie się da. Jestem człowiekiem na tak.

5. H jak humoru poczucie.
Mam posiadam, często go używam. Najczęściej do rozładowania atmosfery nazbyt rozpalonych dyskusji albo do spointowania absurdalnych sytuacji. Sam z siebie też potrafię się śmiać. Ostatnio zauważyłem, że jakoś częściej. Na żartujących ze mnie nie obrażam się.

Faktem jest, że poczucie humoru kandydatowi dopisuje, bo malowany w filmikach wizerunek pana Ireneusza jest zupełnie inny od tego jakim pamiętają go mieszkańcy, ale może zmiana spowodowana jest właśnie zwiększeniem poczucia humoru? Wszystkie odcinki tego humorystycznego serialiku można obejrzeć tutaj.

 

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.