Pytania radnej o szpital!

Melska Anna, Rada Powiatu Złotoryjskiego
Melska Anna, Rada Powiatu Złotoryjskiego

Na XX sesji Rady Powiatu Złotoryjskiego radna Anna Melska zadała kilka istotnych pytań dotyczących złotoryjskiego szpitala.

Spodziewała się odpowiedzi od dyrektora, który jednakże był nieobecny z powodu spotkania związanego z koronawirusem. Skierowała je więc do Zarządu.

Chciałam ponowić swoje pytanie dotyczące tego, jaką stratę wygenerowała Spółka za styczeń 2020? Chciałam zapytać o to pana prezesa, ale w związku z tym, że go nie ma , kieruję pytanie do Zarządu. 

Starosta zakomunikował, że na to pytanie odpowie w sprawach różnych, ale nie doprecyzował czy na tej sesji, bo odpowiedzi nie znaleźliśmy .

Jakie działania pan prezes podjął , żebyśmy mogli w 2021 podpisać kontrakt z NFZ, żeby nie było tak, że obudzimy się w grudniu i okaże się, że pan prezes nie zdążył w czasie wykonać jakichś zaleceń i wymogów?

Wiemy, że ostatnio wpłynęło  pismo w sprawie umorzenia czynszu dzierżawnego za szpital i chciałabym wiedzieć, jakie jest stanowisko Zarządu w tej sprawie?

Mamy nadzieję, że na kolejnej sesji pan starosta lub pan prezes udzielą wyczerpujących odpowiedzi radnej i mieszkańcom powiatu złotoryjskiego.tekstTo pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.