Co nakazuje elementarna uczciwość i rzetelność?

Robert Pawłowski Fot. Archiwum własne
Robert Pawłowski

Na pewno nakazuje przekazywanie obywatelom wszystkich istotnych informacji, bez konieczności składania wniosku o dostęp do informacji publicznej i zadawania pytań do burmistrza na www.zlotoryja.pl

Wymaga też pewnie  konsultacji w sprawach dla miasta istotnych. Z rozmów z niektórymi złotoryjanami wynika, że nie uważają filmu o Złotoryi za sprawę obecnie najpilniejszą i nie sądzą, że jest to promowanie miasta w sposób niekonwencjonalny, szczególnie, że film nie będzie emitowany w telewizji tylko na YouTube.  Często pada pytanie : kto podjął taką decyzję, skoro pieniądze należą do wszystkich podatników?

Oczywiste jest, że nigdy nie zadowoli się wszystkich, bo mniejszość musi zaakceptować wolę większości, ale może należałoby chociaż zapytać?

Rzetelność nakazuje daleko idącą ostrożność przy formułowania stwierdzeń typu który z założenia jest nastawiony negatywnie do działań Urzędu Miejskiego i umieszczaniu ich na stronie opłacanej z pieniędzy podatników.  Czyżby z powodu tego, że pojawiają się tam artykuły krytykujące działalność władzy?  

 

 

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.