Świerzawa chroni się przed koronawirusem!

Świerzawa
Świerzawa

Wyjątkowa sytuacja wymaga podjęcia specjalnych środków. W Gminie Świerzawa od 16 marca 2020 r. do odwołania Urząd Miejski w Świerzawie, ZGK oraz MOPS zostają zamknięte dla obsługi osobistej interesantów - uprasza się petentów o załatwianie spraw poprzez kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej.

Zajęcia w szkołach są zawieszone do 25 marca. Zamknięty jest Warsztat Terapii i Zajęciowej, Biblioteka Publiczna, przestaje działać Klub Seniora i Centrum Kultury, Sportu i Turystyki. Odwołane zostały również zaplanowane wydarzenia i spotkania to jest zebrania w sołectwach, komisje i sesja Rady Miejskiej w Świerzawie, rozgrywki sportowe. Wszystkim Pacjentom Przychodni na Lipowej zalecana jest rejestracja telefoniczna do lekarza pod nr: 75 713 52 33

Podjęte działania zapobiegawcze przez Burmistrza i kierowników gminnych jednostek wynikają z troski o mieszkańców oraz pracowników urzędu i jednostek organizacyjnych. W związku z zaistniałą sytuacją są to pewne utrudnienia. I choć na chwilę obecną w naszym powiecie nie ma potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem, to wprowadzone środki zapobiegawcze mają uchronić przed jego rozprzestrzenianiem. Wszystkim mieszkańcom gminy życzymy przede wszystkim zdrowia i apelujemy o pozostanie w domu – zaleca radny gminy Jakub Jagiełło.

W Urzędzie Miejskim, w przypadku pilnej potrzeby załatwienia sprawy urzędowej należy uprzednio skontaktować się telefonicznie pod numerami telefonów:

sekretariat: 75 71 35 360 wew. 20,

kontakt e–mail: sekretariat@swierzawa.pl lub ePUAP

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej pod numerem telefonu 75 71 35 225  lub pod adresem: mgops@swierzawa.pl

Zakład Gospodarki Komunalnej pod numerem telefonu 75 71 35 385  lub pod adresem: zlg@swierzawa.pl


tekst

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.