Feriada 2020 w Czaplach

Czaple wioska piasku i kamienia
Czaple wioska piasku i kamienia

Ferie na wsi nie muszą być nudne. Wystarczy aby działała organizacja taka jak Fundacja Heron, która do pracy przy feriach zaprzęgła również inne instytucje.

Były warsztaty kulinarne z Kołem Gospodyń Wiejskich Czaplanki. Dzieci pod okiem KGW wykonały kruche ciasteczka i drożdżowe rogaliki! Było słodko i wesoło, a wypieki zajadane były przez kolejne dni Feriady. 
Były warsztaty manualne z Craft Ewelina Szkutnik czyli Kartki Walentynkowe. Pod okiem Pani Sołtys i Pani Mariki dzieciaki kreatywnie wykonały kartki dla swoich najbliższych
Nie zabrakło również sportu  z Biegusy Czaple. Dzieci brały udział w aktywnych zabawach, próbowały swoich sił w niełatwych konkurencjach sprawnościowo - zwinnościowych . Grały tenisa stołowego. Było dużo pozytywnych emocji i zaciętej rywalizacji przy brzuszkach, żabkach, czy skakaniu na skakance.

Z okazji Dnia Organizacji Społecznych (27 lutego) dziękujemy nie tylko Fundacji Heron ale również  wszystkim społecznikom z powiatu złotoryjskiego za zaangażowanie i czas poświęcony na  aktywne działanie na rzecz naszej społeczności. 

Znamy dobrze część z nich: Fundacja Animus, Fundacja Heron, Fundacja Trood, Stowarzyszenie HortusStowarzyszenie Nasze Rio. Warto podziękować im wszystkim za to, że biorą sprawy w swoje ręce, aby aktywnie działać na rzecz dzieci, dorosłych czy seniorów. 
tekst

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.