Mikołajkowy ANIMUS

Mikołajkowy Animus
Mikołajkowy Animus

Już po raz dziewiąty Fundacja ANIMUS organizuje w dniach 6-7 grudnia 2019 r. świąteczną zbiórkę żywności w supermarketach: LIDL i STOKROTKA w Złotoryi. Zbiórka jest zarejestrowana przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji pod  numerem 2019/4794/OR.

Celem świątecznej zbiórki jest pozyskanie artykułów spożywczych i słodyczy. Zebrane w ten sposób dary trafią do rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, rodziców samotnie wychowujących dzieci oraz do osób z niepełnosprawnością.

Udział w zbiórce zapowiedziało kilkudziesięciu wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Złotoryi, którzy będą ubrani w koszulki Fundacji ANIMUS, identyfikatorem z numerem zbiórki – informuje Łucja Marchaj-Miller Prezes Fundacji ANIMUS. Do specjalnie przygotowanych koszy będzie można wkładać żywność z długim terminem ważności oraz słodycze. Wolontariusze będą także wydawać ulotki informujące o produktach jakie będzie można podarować, a także będzie wskazany numer KRS 0000315596 z możliwością przekazania 1% podatku na jedyną w powiecie złotoryjskim świetlicę dla dzieci, którą prowadzimy.

Zachęcamy do udziału w zbiórce, bo i Ty możesz zostać Świętym Mikołajem.

Pamiętaj, że JESTEŚ SUPER!

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.