„Mikołajkowy ANIMUS” – Nasz kolejny sukces!

Fundacja Animus
Fundacja Animus

Fundacja „ANIMUS” w dniach 06-07.12.2019 r. przeprowadziła świąteczną zbiórkę żywności w ramach akcji: „Mikołajkowy ANIMUS”.

Robiąc zakupy w dwóch złotoryjskich sklepach LIDL i Stokrotka, można było spotkać młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 3 ze Złotoryi oraz wolontariuszy fundacji.

Podczas zbiórki udało się zebrać aż 700,89 kg słodyczy i produktów o długim terminie ważności, wśród których znalazły się m.in. czekolady, żelki, batony, wafle, ciastka, chrupki, cukierki, chałwa, ptasie mleczko, bombonierki, a także cukier, makaron, mąka, odżywki dla dzieci, ryż, kasza.

Bardzo DZIĘKUJEMY wszystkim darczyńcom, którzy w tych dniach wrzucili do specjalnie przygotowanych koszy swoją słodką i żywnościową cegiełkę. Miło jest patrzeć jak ludzie cieszą się z dawania – relacjonuje wolontariuszka Natalia. Były osoby, które całe kosze zakupów przekazywali na akcję Fundacji ANIMUS i to cieszy – podkreśla Łucja Marchaj-Miller Prezes Fundacji ANIMUS. Jest nam miło, że tych osób było tak wiele. Mamy nadzieję, że w nasze kolejne akcje ludzie dobrej woli będą się włączać tak samo chętnie jak w tę zbiórkę. Dziękujemy Pani Dyrektor Danucie Boroch i Pani Aleksandrze Rogulskiej z SP nr 3 za przygotowanie najlepszych wolontariuszy do akcji, którzy sprawdzili się nie w stu a w tysiącach procent – mówi Łucja Marchaj-Miller prezes ANIMUSA.

Paczki zostały przygotowane z pomocą pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej ze Złotoryi oraz uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego ze Złotoryi z Panią Karoliną Tomiak na czele. Dziękujemy za pomoc J Żywność trafiła do 44 rodzin w tym 72 dzieci i 55 dorosłych.

W podziękowaniu za dary dostaliśmy pyszny słodki prezent od małej Amelci – własnoręcznie zrobione przez nią i udekorowane pierniczki J Są śliczne i smaczne J

Dobrze, że jesteście! J

Bardzo prosimy o przekazanie 1% podatku na jedyną świetlicę dla dzieci w powiecie złotoryjskim, którą prowadzimy już ponad rok - nasz KRS 0000315596.

                                       Łucja Marchaj Miller

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.