Konkurs ANIMUSowy MASTERCHEF

Fundacja Animus
Fundacja Animus

Ogłaszamy konkurs na Animusowego Masterchefa od 30.03.2020 r. do 10.04.2020 r. tj. najlepsze zdjęcia dziecka w kuchni i najbardziej pomysłową mamę.

Zdjęcia wrzucajcie pod postem na profilu Fundacji ANIMUS - LINKTo zdjęcie które dostanie najwięcej polubień wygrywa. Do wygrania cenne nagrody za zajęcie 1, 2 i 3 miejsca. Między innymi gry planszowe, puzzle i słodkości.

W dniu 24.03.2020 r. po raz pierwszy uruchomiliśmy Punkt Interwencyjny przez telefon, który okazał się bardzo potrzebny. Było dużo telefonów do naszej Pani mgr inż. Moniki Kołodziejskiej - terapeutki, pedagoga, seksuologa. Były poruszane różne problemy, np. funkcjonowanie rodziny, obecny trudny czas, jak rozmawiać o tym z dziećmi, poruszony był temat relacji partnerskich, stawiania granic itp. itd.

Wychodzimy do Was na przeciw z naszym nowym pomysłem - dodaje prezes Łucja Marchaj-Miller. Jeżeli nurtuje Ciebie jakiś problem, niepewność, strach, konflikt, negatywne myśli czy uczucia itp. - napisz do nas na naszym Facebookowym profilu jako wiadomość do Fundacji ANIMUS. Pani Monika Kołodziejska w miarę możliwości będzie odpowiadać na Wasze pytania - nie krępuj się - jesteś u nas anonimowy - podkreśla Łucja Marchaj-Miller. Fundacja ANIMUS w niedalekiej przyszłości planuje stałe otwarcie Punktu Interwencyjnego przez telefon. Dokładne informacje już wkrótce na fanpagu Fundacji ANIMUS

Prosimy o 1% podatku na jedyną świetlicę dla dzieci, KRS 0000315596. Rozlicz się na www.fa.org.pl

Fundacja Animus


tekst
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.