Fundacja Animus zaprasza do świetlicy!

Świetlica  Fundacji Animus
Świetlica Fundacji Animus

Nasza przygoda ze świetlicą Fundacji  ANIMUS rozpoczęła się w listopadzie 2018 roku. Początki jednak nie były łatwe, jak to przy zderzeniu się ze sobą tylu mocnych osobowości bywa. Jednak podczas razem spędzonego czasu zdążaliśmy się ze sobą zżyć.

Nawiązały się też nowe przyjaźnie. W tej chwili tworzymy zgraną drużynę, co gwarantuje nam świetną atmosferę. Dzieci z wielką niecierpliwością czekają na nasze cotygodniowe spotkanie. Podczas tych spotkań dzieje się naprawdę dużo. Każdy ma głowę pełną ciekawych pomysłów. Wspólne zabawy integrujące grupę są jedną z ulubionych form spędzania czasu. Niekończące się pokłady energii wyładowujemy podczas zajęć sportowych na pobliskim Orliku. Każde z naszych dzieci znajduje tu dla siebie coś co lubi. Nikt się nigdy nie nudzi i nie smuci. Jest czas na wspólne rozmowy, przytulasy czy odpoczynek po ciężkim dniu w szkole. Staramy się, aby każdy z uczestników był zadowolony. Dowodem tego są nowe koleżanki i koledzy którzy przychodzą na nasze zajęcia. Niezaprzeczalnym numerem jeden były wyjazdy organizowane podczas wakacji. Poznaliśmy miejsca, których niektórzy z nas nie mieli okazji  jeszcze zobaczyć. Radości i zabawy było co niemiara. Nowe doświadczenia m.in. kulinarne – gotowanie z zebranego zielska z łąki, warsztaty z piasku i kamienia, warsztaty laboratoryjne czy wyjazd na Zamek Książ pozostaną w naszej pamięci na długo. Z niecierpliwością czekamy na kolejne wyjazdowe atrakcje. Zdradzimy tylko tyle, że ferie zapowiadają nam się równie przyjemnie z dozą adrenaliny.

Zapraszamy dzieci z całego Powiatu Złotoryjskiego na świetlicę Fundacji ANIMUS w każdy czwartek do Szkoły Podstawowej nr 3 w Złotoryi. Start godz. 14:30 koniec godz. 18:30.
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.