Nie tylko matura

LO5
LO5

„Szkoła przede wszystkim skupia się na przygotowaniu do matury. Matura to drzwi do dalszej edukacji. Jak najlepiej zdana, umożliwia wybór wymarzonych kierunków studiów”- takimi słowami  pani dyrektor Barbara Mendocha  rozpoczęła prezentację przygotowaną dla kandydatów na uczniów w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Złotoryi.

W dalszej części prezentacji mówiła sporo o : wymianach ze szkołami w Niemczech, o rozszerzeniach z języka angielskiego we wszystkich klasach , obozach językowych i udziału szkoły w projektach Centrum Wymian  Młodzieżowych  w Krzyżowej. Bardzo ciekawie opowiadała o imprezach i uroczystościach organizowanych w szkole i poza nią, między innymi o Matematycznym Dniu Dziecka, czy Dniu Ziemi.

Podkreśliła również, że „szkoła sportem stoi” , o czy świadczy fakt, że w rankingu dolnośląskim za ostatnią dekadę po sklasyfikowaniu 453 szkół -szkoła zajęła drugie miejsce i uzyskała tytuł „Szkoły Mistrzostwa Sportowego”.

Żyjemy nie tylko dla siebie, ale i innych – mówiła pani dyrektor, opowiadając o balach sportowych dla dzieci niepełnosprawnych, słynnym biegu im. Tadeusza Pietroszka, czy uroczystych koncertach teatru „Mimo wszystko”, w którym przyszli adepci sztuki aktorskiej mogą pod kierownictwem pani Jolanty Zarębskiej , szlifować swoje artystyczne umiejętności.

Reasumując- oferta LO w Złotoryi prezentuje się różnorodnie i ciekawie. Wygląda na to , że uczniowie ze wszystkimi niemal zainteresowaniami i talentami mogą tu znaleźć coś dla siebie.

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.