Logistycy z ZSZ meldują się w ścisłym finale Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej!

Zespół Szkół Zawodowych w Złotoryi Fot. Archiwum własne
Zespół Szkół Zawodowych w Złotoryi

25 marca 2018 zakończył się II etap Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Do finału zakwalifikowanych zostało 60 uczestników z całej Polski, w tym 5 uczniów z naszej szkoły: Kamila Dobroń, Magdalena Bielak, Adrian Dziuba, Oskar Siebyła,  oraz Aleksander Szpatowski

Bezpłatne studia, praktyki i staże oraz cenne nagrody rzeczowe są już na wyciągnięcie ręki. Finał olimpijskich zmagań odbędzie się 5 kwietnia 2018 r w siedzibie MWSLiT we Wrocławiu.

Tegoroczni finaliści pokonali niemal 2.5 tys. konkurentów, wykazali się dużą pracowitością, wiedzą i opanowaniem. Przed nimi jeszcze jedna próba – ta najważniejsza. Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej to najtrudniejszy etap, bo złożony w całości z zadań problemowych. Składa się on z dwóch pisemnych części: pierwsza polega na rozwiązaniu przez uczestnika przedstawionego problemu logistycznego, natomiast druga część na uzasadnieniu wybranego przez siebie rozwiązania. Zwycięzcą Olimpiady zostanie uczestnik, który uzyska największą liczbę punktów w III, finałowym etapie.

Trzymamy kciuki na naszą finałową „piątkę”. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych zmaganiach logistycznych.

Opiekunowie: Kufel - Bojczuk
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.