Konkurs „Muzyka Wyklęta”.

W ramach obchodów Roku Majora Władysława Dybowskiego ustanowionego przez Radę Miejską Legnicy, Fundacja Pawła Jurosa i Legnickie Centrum Kultury przygotowało konkurs muzyczny pt. „Muzyka Wyklęta”.

Tematyka konkursu jest patriotyczno-militarna. Kierowany jest on głównie do młodzieży: uczniów szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i studentów z Legnicy oraz okolicznych powiatów.

Gatunki do jakich mogą należeć prezentowane utwory są dowolne: szeroko rozumiany rock, hip-hop, pop, punk, metal, gotyk, folk, blues, jazz, reggae, muzyka elektroniczna oraz gatunki mieszane.

Nagrodami są: pomoc w realizacji teledysku dla najlepszego utworu oraz publiczne wykonanie utworów w ramach konkursu, który wieńczył będzie koncert zespołów: Anastasis, Fortecy, This Cold oraz KSU na dziedzińcu Akademii Rycerskiej w Legnicy.

Uczestnicy mają czas na zgłoszenie się do konkursu do 1 maja. Koncert rozstrzygający odbędzie się 14 maja. Podpisane utwory (wykonawca, tytuł) wraz z tekstem i kartą zgłoszeniową należy wysłać na adres e-mail: konkurs.muzyczny.legnica@gmail.com do 1 maja 2017 roku. Patroni medialni konkursu to: Radio Plus Legnica, Radio ProRock, brzmieniemiasta.pl oraz Gazeta Piastowska.

Konkurs ma nie tylko inspirować młodych ludzi do postaw patriotycznych oraz pogłębiania swojej wiedzy w tych kierunkach, ale także ich promować i wspierać ich pracę twórczą, otwierać na wymianę doświadczeń uczestników i konfrontację w zakresie gatunków muzycznych.

Projekty sponsorowane są przez Fundację Pawła Jurosa oraz Fundację KGHM. Szczegóły i regulaminy dotyczące obu konkursów dostępne są na stronie internetowej: https://konkursy-legnica.github.io.  Zapraszamy także na  fanpage:  https://www.facebook.com/muzykawykleta/

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.