Dni otwarte PWSZ w Legnicy

studenci
studenci

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona otworzyła swoje drzwi dla wszystkich chętnych. Było można posłuchać wykładu po japońsku, zrobić analizę składu masy swojego ciała czy zajrzeć do każdej z pracowni. W sumie w murach uczelni pojawiło się ponad 1000 osób.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy, w 2016 roku, w Rankingu Szkół Wyższych miesięcznika Perspektywy została sklasyfikowana na pierwszym miejscu na Dolnym Śląsku i na czwartym miejscu wśród Państwowych Wyższych Szkól Zawodowych w Polsce.

Państwowe Wyższe Szkoły Zawodowe, w odróżnieniu od uczelni akademickich powiązały kształcenie studentów z rynkiem pracy. Studenci więcej przebywają w zakładach pracy na praktykach zawodowych i realizują większość programów kształcenia w postaci laboratoriów, ćwiczeń, zadań projektowych i transferowych, warsztatów itp. Absolwent po wejściu na rynek pracy od razu potrafi obchodzić się ze specjalistycznymi urządzeniami. W momencie przyjęcia do przedsiębiorstwa jest już wyposażony w umiejętności i kompetencje, których oczekuje pracodawca .

Zdjęcie pochodzi ze strony pwsz.legnica.edu.pl


To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.