Stypendia dla uzdolnionych matematycznie uczniów

dzieci Fot. Archiwum własne
dzieci

Z początkiem lutego rusza IV edycja programu stypendialnego „Mistrzowie matematyki”. W jego ramach stypendia otrzymać mogą wybitnie uzdolnieni matematycznie uczniowie. Jest o co walczyć - w poprzednich edycjach fundacja ufundowała 400 stypendiów, przeznaczając na ten cel ponad 1 mln zł. 

Stypendia Fundacji mBanku przyznane zostaną w tym roku po raz czwarty. W programie „Mistrzowie Matematyki”, który trwa od 2014 r., fundacja wsparła 400 stypendystów za pośrednictwem 17 organizacji pozarządowych. Wybitnie uzdolnieni mogli liczyć na stypendium w wysokości od 1 do 5 tys. zł rocznie.

W kraju mamy wiele talentów matematycznych, które - przy odpowiednim wsparciu - mają szansę rozwinąć się z korzyścią dla całego społeczeństwa. Sztuka polega na tym, aby skutecznie takie osoby zidentyfikować i dotrzeć do nich. Dlatego uruchamiamy czwartą edycję „Mistrzów matematyki” - mówi Iwona Ryniewicz, Prezes mFundacji.

Fundacja mBanku zaprasza wszystkie organizacje pozarządowe, które statutowo mogą prowadzić własny program stypendialny. Stypendystami mogą zostać:

  • dzieci i młodzież szkolna;
  • studenci kierunków matematycznych;
  • doktoranci i młodzi naukowcy.

Nabór wniosków rozpoczyna się 1 lutego 2017 r. i potrwa do 5 marca br. Regulamin konkursu stypendialnego oraz dodatkowe informacje znajdują się na stronie mFundacja.plTo pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.