Nowe miejsca pracy!

Grupa ludzi, pracownicy Fot. pixabay.com
Grupa ludzi, pracownicy

Znowu ukazało się kilka ciekawych ofert pracy. Może kogoś zainteresują?

Adecco Poland Sp. z o.o.- miejsce pracy Złotoryja

SPAWACZ- umowa o pracę

Opis stanowiska:
-prace spawalnicze przy naprawie konstrukcji maszyn górniczych,
-praca w podziemnych wyrobiskach kopalń,
-praca 5 dni w tygodniu w systemie czterozmianowym.

Wymagania:
-wykształcenie min. zasadnicze zawodowe,
-min. 2 lata doświadczenia na stanowisku spawacza,
-uprawnienia do spawania elektrodą otuloną, MIG, MAG,
-prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
-umowę o pracę,
-zatrudnienie w stabilnej firmie,
-możliwość rozwoju,
-wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

Oferta dotyczy pracy stałej.
Aplikuj- https://www.infopraca.pl/praca/spawacz-umowa-o-prace/zlotoryja/14246181

Mechanik- umowa o pracę

-naprawa samojezdnych maszyn górniczych, podzespołów napędowych oraz układów hydraulicznych i pneumatycznych,
-diagnostyka i usuwanie awarii,

Wymagania:
-znajomość zagadnień z zakresu budowy maszyn, układów hydraulicznych i pneumatycznych,

Oferujemy:
-pracę w stabilnej firmie,
-możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Aplikuj- https://www.infopraca.pl/praca/mechanik-umowa-o-prace/zlotoryja/14246182

To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.