Europejskie Dni Pracodawców 2018 w Złotoryi

Europejskie Dni Pracodawców 2018
Europejskie Dni Pracodawców 2018

Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi serdecznie zaprasza pracodawców na "Dni otwarte" od 5 do 9 listopada br. oraz "Seminarium dla pracodawców" w dniu 7 listopada br. Wydarzenia te organizowane są w ramach inicjatywy sieci Europejskich Publicznych Służb Zatrudnienia pn. „Europejskie Dni Pracodawców 2018”.

Celem naszego przedsięwzięcia jest promocja kształcenia ustawicznego pracodawców i zatrudnionych pracowników w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego, prowadząca do zwiększenia konkurencyjności firm i rozwoju zawodowego pracowników. Naszym celem jest również promocja usług i instrumentów rynku pracy, mająca na celu podniesienie wiedzy pracodawców w zakresie oferowanych usług służących zwiększeniu zatrudnienia i tworzeniu nowych miejsc pracy.

Dni otwarte od 5 do 9 listopada 2018 r. (indywidualne konsultacje) w godzinach od 12.00. do 13.00 w siedzibie PUP w zakresie wsparcia kształcenia ustawicznego pracodawców i zatrudnionych pracowników w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego oraz w zakresie uzyskania dofinansowania przy zatrudnianiu osób bezrobotnych. Podczas spotkania będzie można:

  • uzyskać wszelkie informacje na temat założeń KFS oraz zasad realizacji poszczególnych form wsparcia;
  • uzyskać wszelkie informacje na temat dofinansowania przy zatrudnianiu osób bezrobotnych;
  • uzyskać wszelkie informacje w zakresie legalnego zatrudniania cudzoziemców na terytorium RP.

Otwarte seminarium dla pracodawców w dniu 7 listopada 2018 r. w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Złotoryi, Al. Miła 18

  • 10.00 – 10.30 „Sytuacja na lokalnym rynku pracy – wsparcie kształcenia ustawicznego pracowników, podnoszenie ich kompetencji zawodowych adekwatnych do wymagań rynku pracy w ramach KFS”
  • 10.30 – 10.45 Przerwa
  • 10.45 – 11.30 „Jak legalnie zatrudnić cudzoziemców”

WSTĘP WOLNY!

Europejskie Dni Pracodawców 2018

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
captcha To pole jest wymagane

Udowodnij ,że nie jesteś robotem, podaj wynik powyższego działania.